بازرگانی کشفی

مشاور امور بازرگانی گمرکی و ترخیص کالا

جدیدترین اطلاعات بازرگانی و کمرکی را از اینجا دنبال کنید

از سال 1378 تأسیس شده است

امور بازرگانی کشفی

اين بازرگاني در سال 1378 در راستاي اعتلاي بازرگاني بين المللي و براي استفاده بهينه از فرصتها و قابليت هاي موجود براي نخستين بار در کشور مجموعه اي منسجم و متشکل را بنا نهاده که اعضاي آن تماما از متخصصين گمرک ، فارغ التحصيلان رشته مديريت گمرک ، حمل و نقل و آشنا و مسلط به موضوعات روز گمرک و قوانين مطروحه موجود مي باشند و تلاش دارند بستري مناسب براي استفاده از فرصتهاي طلائي پيش روي شرکتها و بازرگانان عزيز را فراهم آورند.

عکس کشتی

سیستم ارتباط با مشتری

ارتباط با مشتریان

اخباربازرگانی

جدیدترین اخبار بازرگان یو گمرک

پیگیری بارنامه های شما

پیگیری بارنامه

چرا شرکت ما؟

پرسش های متداول

جهت دريافت کارت بازرگاني به اتاق های بازرگاني محلي خود مراجعه نمائيد . براي دريافت کارت بازرگاني در تهران به خيابان مطهری روبروی سنايی اتاق بازرگانی صنايع و معادن تهران مراجعه نمائيد.
جهت دريافت کارت بازرگاني به کجا مراجعه شود و محل آن را مشخص نمايید ؟
گواهي مبداء سند مخصوصي است ، مشخص مبداء کالا ، که در آن منبع موثق يا شخصي که اختيار صدور آن را دارد ، صريحاً ارتباط کالاي موضوع گواهي مبداء را به کشورهاي خاص تصديق مي کند .
تعريف گواهي مبداء به عنوان يک اصطلاح بين المللي چيست ؟
مي باشد بنابر قول Douane و در زبان فرانسه Customs واژه گمرك كه معادل آن در زبان انگليسي به معني تجارت و مبادله كالا بوده كه Commerciu “ مشهور محققان و مورخان، مشتق از كلمه لاتين كومركس) به معني حقوق متعلق به كالا و مال التجاره ) Cummerx خود اين كلمه مشتق از ريشه يوناني رواج يافته است. اين Gumruk كومروك) يا ) Kumruk مي باشد. گمرك در زبان تركي به شكل واژه واژه ها بعدها در دوران صفويه به واسطه همجواري ايران با تركيه در كشور ما نيز متداول شده است.
تعريف گمرك و وظايف آن چيست؟

همکاری با